Co teraz u Galliusza

Witajcie!

Znowu chwilę milczałem, ale ostatnio sporo na głowie i nie mam za bardzo czasu na bloga, ale postanowiłem napisać przynajmniej taki informator:

1. Nie ukończyłem wyzwania Inktobera 2019. Jednak wymyślanie dzień w dzień nowej historyjki mnie w tym roku przerosło, ale półmetek chociaż minąłem. Powstało 17 z 31 shortów, które można poczytać na blogu poniżej.

2. 1 listopada zaczęło się tegoroczne NaNoWriMo (Czyli National November Writing Month). To wyzwanie polegające na napisaniu przez listopad powieści na 50 000 słów i po raz kolejny biorę udział z powieścią zatytułowaną Szkarłatna Harmonia: Zbłądzony. Tym razem pisanie muszę dzielić z pracą i lekko nie jest. Z samego początku dopadł mnie dodatkowo mocny kryzys, ale udało się go przełamać oraz iść do przodu i pokonać próg 10 000 słów, choć nadal jestem pod kreską. Może nadrobię przy weekendzie. Jest długi 😀

3. W związku z nano i obecną sytuacją życiową nie sądzę bym regularnie pisał na blogu. Może coś uda się napisać, ale nie mogę obiecać.

To wszystko na dziś.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s